Повідомляємо про можливість оздоровлення дітей в закладах оздоровлення

Дата: 12.07.2024 16:30

Шановні мешканці Троїцької громади!

Повідомляємо Вам про можливість оздоровлення Ваших дітей в наступних закладах оздоровлення:
- Державний заклад спеціалізований (спеціальний) санаторій «Косів» Міністерства охорони здоров'я України;
- Державний заклад «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Прикарпатський» Міністерства охорони здоров'я України.
Зазначені санаторії приймають на лікування та реабілітацію дітей разом із супроводжуючими, як евакуйоване населення.
В зазначених санаторіях, у випадках, коли після оздоровчої зміни, у зв’язку з погіршенням ситуації за місцем мешкання, з міркувань безпеки життю та здоров’ю дитини (дітей) неможливістю повернення додому, пропонується письмово звертатися до керівництва санаторію (попередньо узгодивши телефоном) з пропозицією змінити статус такої дитини (дітей) з «направлену на оздоровлення» на «направлену в якості евакуйованого населення», що наддасть закладу можливість на законних підставах подовжити перебування такої дитини (дітей), в тому числу і до 90 діб (за необхідністю довше).
Подбайте про здоров`я та безпеку Ваших дітей!

Контактні номери керівництва санаторіїв:
- санаторій «Косів» – директор санаторію Суканець Оксана Володимирівна, 050-677-49-92;
- санаторій «Прикарпатський» – директор санаторію Мельник Роман Михайлович, 050-512-56-46.