Запрошуємо представників ветеранських організацій взяти участь у першому тренінгу “Складові успішної діяльності ОГС: Публічні комунікації”.

Дата: 28.06.2024 10:45

⚡ Як і з ким мають говорити ветеранські та проветеранські організації, щоб про їх роботу дізналося більше людей?

Міністерство у справах ветеранів України спільно з ІСАР Єднання розпочинає серію тренінгів для посилення спроможностей ветеранських та проветеранських організацій громадянського суспільства.

⏰ Коли: 10 липня, 11.00 — 17.30
📍 Де: Київ, точну подію повідомлять зареєстрованим учасникам

Під час вебінару ви дізнаєтесь, навіщо розвивати публічні комунікації ОГС, яка займається темою ветеранів, як правильно формувати комунікаційні цілі, визначати цільову аудиторію та стейкхолдерів, які інструменти, процедури та документи потрібні для публічних комунікацій, секрети ефективних комунікацій та особливості комунікацій з органами державної влади.

Тренерка: Ксенія Дітчук – незалежна консультантка та менторка.

Для участі потрібно до 3 липня зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/vV9S2ihztdhgLu6N7

ℹ Подія відбудеться у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з УНЦПД та ЦЕДЕМ завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine).