Дата: 11.03.2024 09:19

До 210-річчя з дня народження Тараса Шевченка в Нижньодуванському гуманітарному хабі м. Харкова пройшов тематичний захід для дітей ВПО,  проведений спеціалістом Служби у справах дітей Троїцької селищної ради. Вона розповіла  біографію та цікаві факти з життя нашого Кобзаря.

Постать Тараса  Григоровича Шевченка давно стала символічною для України. Кобзар знайомий кожному українцю ще змалечку. Талант його багатогранний, творчість оригінальна. Уся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду є думою, піснею, гнівом і боротьбою мільйонів, що так актуальні в наш час.
Діти із зацікавленістю взяли участь у заході. Декламували улюблені вірші, активно долучились до вікторини, обговорювали та доповнювали надану інформацію.

#ССД_інформує
#Шевченко