Всеукраїнський конкурс есе для молоді на тему: «Світ без росії: нові виклики та перспективи»

Дата: 23.11.2023 14:02

Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» оголошує конкурс есе для молоді «Світ без росії: нові виклики та перспективи». Захід відбудеться у рамках Бандерівських читань.

Термін російської імперії спливає. Ми дивимось на це без рожевих окулярів та ілюзії швидкої перемоги. Пропонуємо молодим науковцям дослідити національні виміри, геополітичні вектори та реалії світу без росії.

?До участі в Конкурсі запрошуємо молодих авторів віком до 32 років – військовослужбовців, студентів вищих навчальних закладів, магістрантів, аспірантів, вчителів та науковців.

Кінцевим терміном подачі робіт є 10 грудня 2023 року.

? Призовий фонд забезпечують бійці 5-ї окремої штурмової бригади:

1 місце – 10 тис грн
2 місце – 5 тис грн
3 місце – 3 тис грн

? На конкурс можуть бути подані науково-публіцистичні есе, що не були опубліковані раніше. Вони мають містити обґрунтовані міркування, націоналістичні ідеї та націєцентричний світогляд.

Реєструйте та надсилайте есе за посиланням: https://forms.gle/aSf4PkZ6vCRtyQJk6

Зацікавились? Ось вимоги до оформлення есе: обсяг до 15 тис. знаків (8 стор.), шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5.

Обирайте одну із тем та розкривайте їх з наукової і практичної точок зору:

• Розвал російської імперії – запорука української перемоги.
  • Чому тільки розвал росії на десятки малих держав є запорукою української перемоги і тривалого миру в Європі?
  • Вплив України на облаштування земель росії після її розвалу.
  • Україна як центр тяжіння для населення сучасного півдня московії (від Бєлгорода до Кубані).
  • Перебудова українського війська: якою повинна бути наша армія, щоб гарантувати довгостроковий мир?
  • Яких Збройних сил Україна потребуватиме після перемоги?
  • Україна – гарант безпеки у світі з однією з найсильніших армій.
  • Україна – регіональний і світовий лідер: як нам реалізувати свій потенціал повною мірою?
  • Безпекова формула у Європі – нові геополітичні центри.
  • Формування нових союзів під проводом Києва. Україна – ключ до безпеки Західного світу.

Назви робіт мають відрізнятися від вищенаведених тем і напрямків. Також наголошуємо, що приймаємо до участі лише науково-публіцистичні, а не літературні есе. Інструкція з написання есе: за посиланням: http://surl.li/mwoop

Організатори повідомляють усіх учасників про результати Конкурсу під час проведення Бандерівських читань.

? Детальніше – у Положеннях Конкурсу