Оголошено Третій щорічний конкурс історій

Дата: 09.08.2023 07:35

Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці: оголошено Третій щорічний конкурс історій

Мета цього конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України.

За результатами конкурсу буде оприлюднено та поширено Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади. Цей збірник буде поширено на сторінках усіх партнерів Конкурсу. Крім того, про окремі історії, що увійдуть до Збірника, планується зробити відеоролики.

Запустили проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з МКІП, Секретаріатом КМУ, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною службою України.

Детальніше про конкурс та умови участі