15 липня — День українських миротворців

Дата: 15.07.2023 07:20

Шановні миротворці!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем українських миротворців!

Миротворча місія – одна із найбільш поважних, яка вимагає високого професіоналізму, сили духу і неабиякої відваги. У сучасному світі питання створення миру та припинення збройних конфліктів – один  з пріоритетів усього цивілізованого світу, і Україна з перших днів незалежності долучилась до цієї надважливої праці. Українські миротворці врятували тисячі життів, і їх мужність, доброта, людяність та відданість власній справі відома у багатьох країнах.

Щира подяка і шана українським військовослужбовцям за неоціненний вклад у забезпечення миру, за участь в бойових діях у зоні проведення операції Об’єднаних сил. Схиляємо голови перед героями, які загинули, виконуючи благородну місію захисту миру, запобігаючи і ліквідуючи загрозу життю людей!

Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я,  миру, щастя та добра. Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами!

З повагою, Троїцька селищна військова адміністрація!