4 червня - День Святої Трійці!

Дата: 04.06.2023 07:30

Шановна громадо!

Свято Святої Трійці називають П'ятидесятницею, оскільки вона приходить на п'ятдесятий день після Великодня. Цього дня все навколо цвіте та оживає. У всіх церквах люди моляться і вогники свічок відображаються у щасливих очах парафіян.

Вітаємо Вас зі святом, бажаємо великого щастя, кохання та мирного неба над головою. Нехай Ваше життя тече, як повна річка, нехай завжди в сім'ї буде достаток та панує спокій. Нехай добро буде довговічним у вашому житті, бажаємо, щоб вам у всьому щастило. Нехай Пресвята Трійця допоможе забути всі образи і запалити зелене світло на дорозі до ваших мрій!

З повагою, Троїцька селищна військова адміністрація!