Державна реєстрація прав на нерухоме майно

Дата: 20.05.2023 10:36

Відновлено ✅️ надання сервісної послуги з подачі електронних заяв у сфері державної реєстрації прав у ДРРП (Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно) на об'єкти нерухомого майна, права власності на які виникли та зареєстровані в установленому законом порядку до 01.01.2013.

Відтепер послуга буде доступна в м. Луцьк Волинської області, а також в межах 🔟 регіонів: Львівська, Одеська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернігівська, Закарпатська, Рівненська, Дніпропетровська та Київська області.

Надалі перелік регіонів, де діятиме ця послуга, буде розширюватися.

1️⃣. Увійдіть на портал Дія або зареєструйтеся ➡️ натисніть "Послуги" ➡️ "Земля, будівництво, нерухомість" ➡️ "Державна реєстрація прав на нерухоме майно" ➡️ "Подати заяву"

2️⃣. Внесіть необхідну інформацію та скани документів.

3️⃣. Підпишіть заяву електронним підписом.

Після цього реєстратор самостійно надішле запит у БТІ, а потім внесе дані у реєстр. Про результат вас повідомлять листом на ел. пошту.

Детальніше 👉на вебсайті https://diia.gov.ua/services/derzhavna-reyest