Дата: 17.05.2023 08:00

⚡️Від російської агресії постраждало понад 23 тисячі мирних жителів України – дані ООН

На засіданні Ради Безпеки ООН заступник Генсека з гуманітарних питань Мартін Гріффітс заявив, що від початку повномасштабної російської агресії зафіксовано 23 600 жертв. Йдеться про убитих і поранених серед цивільного населення України. Він також додав, що втрати, ймовірно, є набагато більшими.

▪️Крім того, заступник Генсека ООН зазначив, що в першому кварталі цього року гуманітарну допомогу в Україні отримали майже 3,6 мільйона осіб. Йдеться, зокрема, про грошові виплати, продовольство, медичні послуги.

▪️Однак, за словами Гріффітса, найбільшою проблемою залишається неможливість дістатися до всіх районів у Донецькій, Луганській, Херсонській і Запорізькій областях. Він наголосив, що росія жодного разу не дала можливості доставити гуманітарну допомогу громадам уздовж лінії фронту в окупованих районах.

#Мінреінтеграції