Дата: 15.05.2023 07:45

⚡️Повернутися додому стане простіше: польська залізниця запустить додаткові рейси до України

З 1 червня польська залізнична компанія SKPL планує запустити рейси з Варшави до Рави-Руської, повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.

▪️Вони стануть ще одним шляхом повернення українців з польської столиці додому. А також це допоможе розвантажити автомобільні пункти пропуску.

▪️Кожного дня в обох напрямках курсуватиме потяг, розрахований на 240 пасажирів. Відправлення з вокзалу «Варшава-Всходня» планується о 14:00 (за місцевим часом), з Любліна – о 16:00. Прибуття до Рави-Руської – о 20:15 (за київським часом).

❗️Зверніть увагу: з Варшави потяг прямує до міста Рава-Руська, де пасажири після проходження прикордонно-митного контролю зможуть скористатися рейсами Укрзалізниці.

#Мінреінтеграції