9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
Дорогі ветерани та жителі нашої громади!
Щиро вітаємо ветеранів Великої Вітчизняної війни! Ми пам'ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю. Ці визначні та водночас сумні дні – вічне нагадування про силу і мужність, героїзм та незламну волю, єдність всього народу у боротьбі з ворогом. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та добробуту. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими та щасливими росте Ваше молоде покоління, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!
Сьогодні Вся Україна знов переживає страшні часи ваійни, але ми не складаємо зброї, віримо в Перемогу та світле майбутнє нашої країни. Щиро дякуємо і пишаємось кожним, хто зараз робить на своєму місці все можливе для наближення перемоги. Вкотре переконуємось, що наша сила в єдності!
З Днем Перемоги всіх нас! Ніколи не забудемо!
Слава Україні!
З повагою, Троїцька селищна військова адміністрація!