1 травня – Міжнародний день праці.

Дата: 01.05.2023 08:00

,Шановна громадо!

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку суспільства. Тому хочемо висловити щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо нашого краю, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.

У ці травневі дні щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та успіхів у всіх добрих справах. Нехай святковий настрій, радість і любов до життя завжди будуть з Вами. Миру, спокою і злагоди у Ваших оселях.

З повагою, Троїцька селищна військова адміністрація!