Укрзалізниця відновлює сполучення до Покровська.

Дата: 27.04.2023 12:27

Укрзалізниця відновлює сполучення до Покровська.

Уперше з початку повномасштабної війни національний перевізник відкриває продаж квитків на регулярні рейси з міста Покровськ, що на Донеччині.

Раніше звідти курсували лише евакуаційні поїзди. А квитки продавалися виключно на рейси з Покровська до Львова та Києва й на приміське сполучення з Дніпром.

Із 28 квітня розпочнуть курсувати безпересадкові групи вагонів у складів рейсів:

- 86/234-233/85 Львів – Покровськ – Львів

Відправлення зі Львова щоденно о 10:40, прибуття до Покровська о 13:00. Зворотний рейс о 14:15 із прибуттям о 12:44.

- 80/234-233/79 Київ – Покровськ – Київ

Відправлення зі столиці щоденно о 23:05, прибуття до Покровська о 13:00. У зворотному напрямку потяг вирушить о 14:15 і прибуде о 05:54.