Чи потрібно платити за КТ чи МРТ при підозрі на інсульт в лікарні?

Дата: 03.04.2023 13:00

Часто пацієнти або їхні рідні питають: чи потрібно платити за КТ чи МРТ при підозрі на інсульт в лікарні, куди доставила швидка. Відповідаємо 👇

📌Медична допомога при гострому мозковому інсульті входить до пріоритетних послуг Програми медичних гарантій. Людина з підозрою на інсульт отримує усю необхідну діагностику безоплатно.

📌Тож невідкладне проведення КТ чи МРТ з візуалізацією судин голови та шиї в лікарні мають зробити всім пацієнтам/пацієнткам з підозрою на гострий мозковий інсульт. Таке обстеження має відбутися не пізніше 60 хвилин з моменту, як людина потрапила до лікарні. Ця медична послуга включена до пакету “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”.

Детальніше про безоплатну медичну допомогу у випадку інсульту читайте тут https://bit.ly/42Oo1Pn