В рамках Всесвітнього тижня грошей був проведений виховний захід "Звідки беруться гроші», до якого були залучені учні ОЗО «Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» Троїцької селищної ради»

Дата: 31.03.2023 10:55

В рамках Всесвітнього тижня грошей, спільно із Українською інженерно – педагогічною академією м. Харків, викладачами кафедри маркетингу та торговельного підприємництва 29.03.2023 був проведений виховний захід "Звідки беруться гроші».

До заходу були залучені учні 2-11 класів ОЗО «Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» Троїцької селищної ради». Діти переглянули мультфільм про історію появи грошей, попрацювали із фінансовим словником, розповіли на яку свою мрію збирають гроші та пограли в економічну вікторину.

Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.