Учні ОЗО « Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» 7 класу взяли участь у Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Дата: 30.03.2023 14:35

Участь у конкурсі « Зоологічна галерея»🦆🐥🐣

Учні 7 класу під керівництвом класного керівника Сукач О.В. взяли участь у Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»🐒🐧🐦🦋. Мета цього конкурсу: актуалізація уваги учнівської молоді до вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин.

Продовжується багаторічна співпраця ОЗО « Ліцей «ПЕРСПЕКТИВА» з Луганським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації .

ДЯКУЄМО СИЛАМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ ТА НАВЧАТИСЬ!