Що треба знати українцям про одруження за кордоном

Дата: 17.03.2023 08:00

Українці, які зараз перебувають за кордоном, мають змогу одружитися або розлучитися на території іншої держави.

▪️Для цього необхідно відвідати одну із закордонних дипустанов, які можуть вносити зміни до Державного реєстру актів цивільного стану.

▪️Перелік країн і міст, де наразі доступні такі послуги:

🟢Посольства України у Грузії, Республіці Казахстан, Республіці Польща, Турецькій Республіці, Федеративній Республіці Німеччина.

🟢Генеральні консульства України у Кракові, Любліні, Вроцлаві Республіки Польща, у Дюссельдорфі, Гамбурзі, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені Федеративної Республіки Німеччина й у Стамбулі Турецької Республіки.

🟢Консульства України у Гданську Республіки Польща та в Анталії Турецької Республіки.

▪️Очікується, що перелік закордонних дипломатичних установ, де буде можливою реєстрація актів цивільного стану, збільшуватиметься.