Конкурс "Як соціальна робота змінює світ?

Дата: 17.03.2023 07:30

⚡️ Друзі, ми розпочинаємо конкурс у соціальних мережах "Як соціальна робота змінює світ?".

✅ Метою конкурсу є широке інформування українців про важливість соціальної роботи та соціальних працівників та працівниць в житті українців.

🎁 Автори найкращих постів будуть запрошені на зустріч з Міністеркою соціальної політики в Києві для неформального обговорення перспектив розвитку в галузі соціальної роботи, підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав та найкращих інтересів дітей.

❓Хто може взяти участь:

Студенти, які навчаються у навчальних закладах України на програмах соціальної роботи.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ:

1) Зробіть до 20 березня пост в своєму персональному акаунті в соціальній мережі Facebook/Instagram про те, як соціальна робота змінює світ. Можна зробити пост з фото, дизайном або відео. Буде добре, якщо в своєму пості ви продемонструєте нові горизонти в соціальній роботі, опишите ваше бачення розвитку соціальної сфери в Україні, зокрема й в частині підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання.

2) Поставте в своєму пості хештег #ЯкСоцРоботаЗмінюєСвіт

3) Після того, як зробите пост, заповніть коротку анкету про участь (2-3 хвилини на заповнення): https://forms.gle/WdEzwcXrxAJao4JN8

❗️УВАГА: З 20 до 21 березня наша конкурсна комісія визначить 20 найкращих конкурсантів та зв’яжеться з переможцями для запрошення на зустріч з Міністеркою.

ℹ️ Захід відбувається у партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF