Затверджено зміни до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих

Дата: 19.02.2023 09:00

У грудні минулого року був затверджений новий Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією. На його основі, зокрема, внутрішньо переміщеним особам здійснюються виплати.

▪️Цей перелік періодично оновлюється відповідним наказом Мінреінтеграції. Зміни до переліку затверджуються за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових адміністрацій.

▪️Так, наказом від 9 лютого 2023 року № 41 внесено зміни до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф. Таким чином, до оновленого переліку територій можливих та активних бойових дій увійшли населені пункти в Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській, Запорізькій областях.

▪️Зазначимо, що право на виплати мають особи, які виїхали з населених пунктів, що включені до переліку як території:

🟢можливих бойових дій;

🟢активних бойових дій;

🟢тимчасово окуповані російською федерацією,

на яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації рф.

▪️Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша територія відсутня у цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.