Хіміотерапевтичне лікування для онкохворих – безоплатне.

Дата: 15.02.2023 19:00

Хіміотерапевтичне лікування для онкохворих – безоплатне. Медичну допомогу оплачує Національна служба здоров’я України в межах пакету “Хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями у стаціонарних та амбулаторних умовах”.

ℹ️ Безоплатними для пацієнта в межах пакету є:

◼️ Консультування, медична допомога.

◼️ Проведення лабораторних досліджень.

◼️ Інструментальні дослідження (МРТ, рентген, КТ, ендоскопічні дослідження, УЗД, сцинтиграфія тощо).

◼️ Лікарське спостереження та медсестринський догляд 24/7.

◼️ Киснева підтримка.

◼️ Інтенсивна терапія.

◼️ Знеболення на всіх етапах діагностики та лікування.

◼️ Психологічна допомога.

◼️ Супровідна медикаментозна терапія.

◼️ Забезпечення компонентами та препаратами крові.

◼️ Ліки з централізованих закупівель МОЗ та інших програм, а також ліками і медвиробами із Нацпереліку.

◼️ Харчування в стаціонарі.

Повний перелік послуг – на сайті НСЗУ в розділі “Вимоги ПМГ 2023” (п. 18 “Хіміотерапевтичне лікування …”). Або за посиланням: https://cutt.ly/T9EoRuk.

📌 Медична допомога безоплатна в таких випадках:

– направлення лікуючого лікаря, видане пацієнтам з клінічно та морфологічно встановленим діагнозом злоякісного новоутворення;

– переведення з іншого ЗОЗ та/або клінічного підрозділу ЗОЗ.

📌 Знайти медзаклад, який має договір із НСЗУ можна:

– на сайті НСЗУ в розділі “Е-дані” оберіть “Аналітичні панелі (дашборди)” та перейдіть до дашборду “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” https://cutt.ly/K9Egnx1.

На третій сторінці у полі фільтрів оберіть область або населений пункт та в “Групі послуг” – “Хіміотерапевтичне лікування”. Дашборд покаже всі заклади, які мають договір на пакет, а також їх контакти.

– зателефонувавши до контакт-центру за номером 16-77. Оператор підкаже найближчий медзаклад із договором.