Шановна Троїцька громадо!

Дата: 22.01.2023 11:40

В цей страшний час, коли війна постукала в двері кожної оселі, ми маємо триматися разом і допомагати одне одному 💙💛

Луганською обласною військовою адміністрацією проведено зустріч із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста, у ході якої досягнуто домовленості щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих осіб Луганської області внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру.

Тож просимо вас повідомляти нам інформацію про відомих вам цивільних громадян нашої, Троїцької територіальної громади, поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів, на електронну адресу Троїцької селищної військової адміністрації troickrada@ukr.net та /або за телефоном +380994902268.

Давайте не залишатись байдужими і допомагати своїм у лиху годину . Тільки так і тільки разом ми все подолаємо 💙💛