Програма “Доступні ліки”

Дата: 09.01.2023 13:00

Мета програми “Доступні ліки” — знизити фінансовий тягар для українців, які мають хронічні захворювання і потребують безперервного прийому ліків.

💊 Нині в програму “Доступні ліки” 435 торгових назв лікарських засобів проти: серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу, розладів психіки та поведінки, епілепсії; для лікування нецукрового, інсулінозалежного діабету.

Попри війну, в 2022 році “Доступні ліки” розширилися двома новими напрямами – ліки при хронічному обструктивному захворюванні легень та і хворобі Паркінсона.

Цьоріч програма реімбурсації продовжить розширюватися. До неї увійдуть три нові напрями.

➡️ У січні в “Доступні ліки” буде включено імуносупресивні препарати для людей, яким проведено трансплантацію.

➡️ У другому півріччі в програму увійдуть тест-смужки для людей з інсулінозалежним діабетом.

➡️Восени - знеболювальні для паліативних хворих