Українці можуть оформлювати паспортні документи у польському місті Гданськ

Дата: 05.01.2023 18:30

▪️У польському місті Гданськ відкрився стаціонарний центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс». Це вже четвертий відокремлений підрозділ ДП «Документ», який працює на території Польщі.

▪️Центр розташований за адресою: Aleja Grunwaldzka 415, 80-309. Графік роботи: з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00.

▪️Тут громадяни України, які перебувають у Польщі, можуть отримати такі послуги:

🟢Одночасне оформлення закордонного паспорта й ID-картки.

🟢Оформлення закордонного паспорта.

🟢Оформлення ID-картки.

🟢Обмін водійського посвідчення.

🟢Страхування.

▪️Подати заявки на оформлення паспортних документів можна як за попереднім записом, так і у порядку живої черги.

▪️Оплата здійснюється безпосередньо на місці – за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього достатньо мати при собі лише смартфон і реквізити банківської картки.

▪️У Республіці Польща також працюють відокремлені підрозділи ДП «Документ» у Варшаві, Кракові та Вроцлаві. Відвідати їх можна за такими адресами:

- Варшава, Al. Jerozolimskie 179, 02-222, Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City;

- Краків, Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego, 31-154;

- Вроцлав, Paporotna 7, 51-117.

📲 Мінреінтеграції