Вакцинація від COVID-19!

Дата: 21.12.2022 12:00

Ризики тяжкого перенесення COVID-19 такі ж, як і до війни. Однак нині стаціонарні місяця в лікарнях необхідні пораненим. Тому залиште місце в лікарнях нашим захисникам – зробіть щеплення та врятуйте себе від важкого перебігу ковід.

💉Хто може вакцинуватися?
Усі люди віком від 5 років. Щеплення можна зробити навіть без декларації з сімейним лікарем.

При собі потрібно мати паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків. Для щеплення дитини — свідоцтво про народження та документ, що підтверджує щеплення за календарем вакцинації.

💉 Як записатися щеплення під час війни?
– У найближчому центрі або пункті вакцинації від COVID-19: https://vaccination.covid19.gov.ua/list;
– Зателефонуйте своєму сімейному лікареві;
– Зателефонуйте в найближчу поліклініку.

💉 Якщо ви вже отримували повний курс вакцинації, то можна зробити першу бустерну дозу.

Першу бустерну дозу можна зробити, якщо з часу первинного курсу минуло щонайменше 5 місяців.

💉 Через 4 місяці після першого бустерного щеплення дорослим з групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 необхідно зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати друге бустерне щеплення.

Повний текст за посиланням: http://surl.li/ecmkc.