ПРО ЄДИНИЙ РАХУНОК ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ

Дата: 30.11.2021 11:35

Троїцька ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області нагадує що з 01 січня 2021 року платники податків мають можливість скористатися єдиним рахунком для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), єдиного соціального внеску (ЄСВ), єдиного податку (ЄП), рентної плати.

Про те єдиний рахунок не можна буде використовувати для сплати податку на додану вартість (ПДВ) та акцизного податку з пального та спирту, оскільки для їхньої сплати є дві інші, спеціальні системи електронного адміністрування. Єдиний рахунок не можна буде використовувати для сплати частини чистого прибутку (доходу) державними та комунальними підприємствами та їхніми об’єднаннями.

Для того, щоб відкрити єдиний рахунок платник податків зможе подати заявку «Повідомлення про використання єдиного рахунку» (Форма J/F 1307001) до Податкової служби через свій електронний кабінет (cabinet.tax.gov.ua). Використовувати рахунок можна буде вже на наступний день після подання заявки. Припинити використання – не раніше 1 січня наступного року.