22 червня – День скорботи та шанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2021 16:33

Фото без описуСьогодні в Україні відзначається День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни. Дата вибрана не просто так: 22 червня війська фашистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території. Вранці 22 червня 1941 року відбулося бомбардування Києва.

З нагоди цієї річниці в селищі Троїцьке відбулася церемонія покладення квітів до меморіалу загиблим воїнам. Заступник селищного голови Світлана Охрицька, секретар Троїцької селищної ради Валентин Щербина, в.о. директора КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради Валерій Некрилов разом з краєзнавцем Миколою Лисицьким вшанували пам'ять загиблих у війні хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального комплексу.

Щороку в День скорботи і пам'яті ми згадуємо та вшановуємо тих, хто ціною своєї крові відстоював перемогу. Україна встановила цю дату Указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року № 1245/2000 «День скорботи та вшанування пам’яті жертв Війни в Україні».