До уваги жителів громади!

Дата: 17.06.2021 12:10

Шановні жителі громади!

Троїцька газова дільниця доводить до вашого відома, що 24 червня 2021 року будуть проводитися планові роботи на ГРС Троїцьке Харківського ЛВУ МГ по вул. Широка смт Троїцьке. Роботи будуть виконуватися з 10ºº до 17ºº з можливим відключенням газопостачання до населених пунктів: смт Троїцьке, с. Бабичеве, с.Лантратівка, с. Багачка, с. Сиротине, с. Демино-Олександрівка, с. Новознам'янка, с. Тополі, с. Новоолександрівка, с. Солонці, с. Жовтневе, с. Покровське, с. Арапівка, с. Кошелівка, с.Казарик, с. Розпасіївка, с. Кочине, с. Караїчне, с. Ями, с. Царівка. Щоб уникнути можливого відключення, переконливо просимо вас заздалегідь 23 червня 2021 року і до 10ºº 24.06.2021 року провести роботи, пов'язані з приготуванням їжі або інші роботи, пов'язані з використанням газу в побуті, та до 10ºº 24.06.2021 року закрити всі газові крани на підводах до газових приладів.

Начальник Троїцької газової дільниці Новопсковського МРУЕГГ Андрій КОЗЛОВ