Оголошення конкурсу з відбору квартир з метою придбання житла для формування фонду житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Троїцької селищної ради

Дата: 08.06.2021 12:45

Фото без описуТроїцька селищна рада на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 № 769 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» оголошує про проведення конкурсу з відбору квартир з метою придбання житла для формування фонду житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб Троїцької селищної ради.

Пропозиції приймаються до 01.07.2021 року за адресою: смт Троїцьке Луганської області, вулиця Центральна, 69, каб. 1 щоденно (окрім суботи та неділі) з 8.30 до 16.00

Запропоновані квартири повинні бути у задовільному санітарно-технічному стані.

Пропозиція повинна містити:

1) копію право встановлювального документа;

2) копію паспорта власника/співвласників – для фізичних осіб, копія установчих документів – для юридичних осіб;

3) копію технічного паспорту на квартиру;

4) витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна;

5) довідку про відсутність заборгованості за комунальні послуги;

6) фото житлового об’єкта;

7) довідку з місця проживання проживання щодо зареєстрованих осіб у квартирі;

- у разі, якщо на час продажу в квартирі є зареєстровані малолітні діти, надається рішення опікунської ради про дозвіл на продаж квартири, право власності в якій належить малолітній (неповнолітній) дитині;

У разі наявності уповноваженої особи – оформлення у встановленому порядку довіреність.

Заява про участь у конкурсі разом з документами подається у письмовій формі за підписом учасника/уповноваженої особи, у запечатаному конверті особисто або поштовим відправленням. На конверті повинно бути зазначено найменування і адреса замовника, назва предмета конкурсу, повне найменування учасника конкурсу, його адреса, контактні номери телефонів.