Відео-концерт до Дня Перемоги

Дата: 09.05.2021 19:04

9 Травня – Свято Перемоги, яке завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.
Для вас, дорогі троїчани та гості нашої громади, працівниками та учасниками самодіяльності Троїцького центрального будинку культури підготовлена театралізована концертна програма, яка вибудована на історичних фактах з життя смт Троїцьке у роки Другої світової війни.
Свята пам’ять про цю війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.
Земний уклін ветеранам та учасникам Другої світової війни за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.
Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни!