Зустріч опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які проживають на території Троїцької територіальної громади із представниками УСЗН Сватівської РДА

Дата: 27.04.2021 14:28

Фото без опису27.04.2021 відбулася зустріч опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які проживають на території Троїцької територіальної громади із представниками УСЗН Сватівської РДА (начальник Шумакова Тетяна Андріївна), головним спеціалістом відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Троїцької селищної ради – Оленою Лємзяковою, адміністратором відділу ЦНАП Троїцької селищної ради – Віолеттою Савіхіною.

До обговорення нагальних питань щодо надання державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам долучилися заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів - Світлана Охрицька, начальник Служби у справах дітей Троїцької селищної ради – Тетяна Костенко, в.о. директора КУ «ЦНСП» Троїцької селищної ради – Валерій Некрилов.

Присутніми були задані питання, які потребують негайного вирішення щодо поновлення соціальних виплат на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З боку посадовців, була надана якісна консультація представників УСЗН Сватівської РДА та спеціалістів соціального захисту населення Троїцької селищної ради та складений алгоритм дій для швидкого збору документів та поновлення соціальних виплат на дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей Троїцької селищної ради - Тетяна Костенко.