Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Троїцької селищної ради

Дата: 22.04.2021 11:10

Фото без опису21 квітня 2021 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Троїцької селищної ради. Головував на засіданні селищний голова Демид Палагно. Секретарем засідання був начальник відділу житлово-комунального господарства Троїцької селищної ради Сергій Руденко.

Члени комісії розглянули питання про заходи із протидії поширенню на території Троїцького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, про встановлені загальні обмеження на період дії карантину (доповідав селищний голова Демид Палагно).  Також розглядали питання про складний епідеміологічний стан на території Троїцької ТГ, у тому числі в деяких закладах загальної середньої освіти (доповідала заступник селищного голови Світлана Охрицька).

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісія вирішила рекомендувати Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради та КУ «ЦНСП» утриматись від проведення заходів щодо оздоровлення дітей у літній період 2021 року, а відділу загальної та організаційної роботи Троїцької селищної ради – продовжити інформування громадськості (у т.ч. через офіційний сайт) про необхідність виконання заходів із запобігання захворюванню та подальшому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.