З якими фінансовими показниками закінчила 2020 рік Троїцька територіальна громада – рейтинг

Дата: 15.03.2021 13:37
Кількість переглядів: 1938

Фото без опису   У 2020 році завершено формування нового адміністративно-територіального устрою. У державному бюджеті на 2021 рік прямі міжбюджетні відносини встановлено з 1438 громадами. Щоб аналізувати ефективність функціонування громад та рівень їх забезпеченості ресурсами для виконання повноважень місцевого самоврядування необхідно здійснювати систематичний моніторинг фінансово-бюджетних показників їхньої діяльності.

За підсумками 2020 року експерти порталу «Децентралізація» провели чергову оцінку окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності громад, які об’єдналися на добровільній основі протягом 2015-2019 років.  Для проведення аналізу 806 ОТГ згруповані за критерієм чисельності населення. Нашу громаду включено до І групи досліджуваних  громад з чисельністю населення понад 15 тис. жителів. Таких громад по країні налічується 110.

За загальним рейтингом громада зайняла 39 місце, очолюючи рейтинг селищних територіальних громад Луганської області.