Офіційно!

Дата: 14.12.2020 14:02

Фото без описуТроїцька селищна рада Троїцького району
Луганської області
Восьмого скликання
Розпорядження № 9

від 14 грудня  2020 року

смт Троїцьке

Про скликання чергової другої сесії

Троїцької селищної ради VІІІ скликання

У відповідності з частинами 4, 5, 9 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (із змінами) скликати 22 грудня 2020 року о 14.00 годині в адмінбудівлі Троїцької селищної ради на вулиці Центральна, 69 чергову другу сесію Троїцької селищної ради VІІІ скликання

На порядок денний сесії внесено питання:

1. Про  затвердження Регламенту Троїцької селищної ради восьмого скликання.

2. Про затвердження на посаду старости Покровського старостинського округу Троїцької селищної ради.

3. Про затвердження на посаду старости Демино-Олександрівського старостинського округу Троїцької селищної ради.

4. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій,проведення державної  реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення по господарського обліку.

5. Про погодження    штатного розпису комунального  некомерційного підприємства «Троїцький центр  первинної  медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради  на 2021 рік.

6. Про затвердження  структури та штатного розпису Відділу культури Троїцької селищної ради на 2021 рік.

7. Про затвердження структури та штатного розпису фінансового відділу Троїцької селищної ради.

8. Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021 рік та  надання повноважень  на її виконання.

9.Про затвердження структури та штатного розпису  комунальної  установи «Троїцький      центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Троїцької селищної ради. на 2021 рік

10.Про оплату праці селищного голови

11. Про затвердження  структури та штатного розпису  комунальної установи  «Трудовий           архів територіальних громад  Троїцького району»  на 2021 рік.

12. Про затвердження структури  та штатного розпису Служби у справах дітей         Троїцької      селищної ради на 2021 рік.

13. Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, на 2020-2023 роки у новій редакції

14. Про затвердження  структури та штатного розпису Відділу-Центру надання  адміністративних послуг Троїцької  селищної ради на 2021 рік

15. Про затвердження Програми соціального захисту дітей.

16. Про селищний бюджет на 2021 рік.

17. Про внесення змін до показників селищного бюджету на 2020 рік.

та інші питання.

Селищний голова                                      (підпис)                                 Демид ПАЛАГНО