У Троїцької громади з’явилося власне періодичне видання

Дата: 15.10.2020 15:28

Сьогодні світ побачив перший випуск інформаційного бюлетеня Троїцької ОТГ «Громада сьогодні». Один раз на місяць ми будемо розповідати громадськості про роботу Троїцької селищної ради та  її структурних підрозділів, про новини зі старостинських округів, цікаві місця та видатних людей нашого краю, про проекти і гранди, про соціальне та культурне життя громади.

У сучасному світі засоби масової інформації є своєрідним містком між владою та суспільством, вони допомагають налагодити міцний зв'язок між органами влади, посадовими особами та пересічними громадянами. Ми віримо в те, що наше видання буде цікавим та корисним для вас. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до створення наступних випусків. Ви можете пропонувати цікаві теми та надсилати нам свої матеріали для висвітлення на сторінках інформаційного бюлетеня.

Видання розповсюджується безкоштовно в паперовому та електронному вигляді. Читайте «Громада сьогодні» та залишайтеся в курсі актуальних тем сьогодення!