Оголошення про набір з підготовки водіїв транспортних засобів

Дата: 24.09.2020 15:15

Фото без описуНавчальний заклад об’єднання громадян “Троїцький районний спортивно – технічний клуб Товариства сприяння обороні України» проводить набір з підготовки водіїв транспортних засобів категорії:

«С» - автомобілі призначені для перевезення вантажів, дозволена маса яких перевищує 7500кг (приймаються особи віком не молодше 18 років) термін навчання 14 тижнів.

«В» - автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500кг, а кількість сидячих місць, крім сидіння водія - восьми, і причепом повна маса якого не перевищує 750кг (приймаються особи віком не молодше 18 років) термін навчання 9 тижнів.

Водії, які мають водійське посвідчення категорії «С», «С1» запрошуємо на перепідготовку за  20-ти годинною програмою навчання категорії  «А-1», «В».

(Сертифікат серія МВС № 000291 від 23.09.2016р.)

«А-1» - мопеди, моторолери та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун об’ємом до 50 куб.см, або електродвигун потужністю до 4 кВт  (приймаються особи віком не молодше 16 років).

Трактористи сільськогосподарського виробництва категорії «АВС» (приймаються особи віком не молодше 18 років)

Наказ Міністерства освіти і науки  України №174-п від 23.06.2020року  (ліцензія на освітню діяльність – безстрокова)