Увага! Оголошено конкурс з відбору однокімнатних квартир та будинків для придбання соціального житла!

Дата: 06.12.2017 16:05

Троїцька селищна рада Луганської області на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво / капітальний ремонт / реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво / придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації» від 15.11.2017 №8 77 оголошує про проведення конкурсу з відбору однокімнатних квартир та будинків для придбання соціального житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, а також придбання житла дитячим будинкам сімейного типу.

Пропозиції приймаються до 18 грудня 2017 року (включно) за адресою: смт. Троїцьке Луганської області, вулиця Центральна, 69, каб.3 щоденно (окрім суботи та неділі) з 8.30 до 16.30, в п’ятницю до 15.30.

Запропоновані будинки (квартири) повинні бути у задовільному санітарно-технічному стані загальною площею не менш, як 31,5 кв.м.

Пропозиція повинна містити:

- акт обстеження житлового об’єкта, в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій, вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому дітей (надається відділом містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Троїцької РДА – смт. Троїцьке, проспект перемоги, 60, к.306);

- копію правовстановлювального документа;

- копію паспорта власника/співвласників – для фізичних осіб, копія установчих документів – для юридичних осіб;

- копію технічного паспорту на будинок( квартиру);

- витяг з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна;

- довідку про відсутність заборгованості за комунальні послуги;

- фото житлового об?єкта;

- довідку з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у будинку (квартирі);

- пропозицію щодо вартості будинку (квартири);

- засвідчена копія документа, що посвідчує право на земельну ділянку (у разі придбання житлового будинку );

- у разі, якщо на час продажу в будинку чи квартирі є зареєстровані малолітні діти, надається рішення опікунської ради про дозвіл на продаж квартири, право власності в якій належить малолітній (неповнолітній) дитині;

У разі наявності уповноваженої особи – оформлена у встановленому порядку довіреність.

Заява про участь у конкурсі разом з документацією подається у письмовій формі за підписом учасника/уповноваженої особи, у запечатаному конверті особисто або поштовим відправленням. На конверті повинно бути зазначено найменування і адреса замовника, назва предмета конкурсу, повне найменування учасника конкурсу, його адреса, ідентифікаційний код ЄДРПОУ, контактні номери телефонів.

Пропозиції розглядаються комісією протягом 5 днів. Рішення приймається комісією.

Телефон для довідок: (066) 6084749.

Картинки по запросу фото житло