До уваги місцевих товаровиробників!

Дата: 11.08.2020 16:30

Фото без описуУ рамках конкурсу малих грантів, що реалізується Компонентом «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Кремінською районною громадською організацією «Кремінська бізнес-асоціація» з метою популяризації виробників товарів Луганщини, розпочато процес реалізації проєкту «Підтримка місцевих товаровиробників. «Вироблено на Луганщині. Луганщина Моя» (далі – Проєкт).

Проєктом передбачено проведення маркування стікерами та наліпками «Підтримай місцевого виробника! Луганщина моя» стелажів з продукцією та самої продукції, що вироблена підприємствами Луганської області (включаючи продукцію власного виробництва торговельних мереж на території області);
проведення інформаційної компанії в ЗМІ та популяризація проведення даної акції (бренд-воли, банери, біл-борди); організація семінарів для представників МСП та торговельних мереж, замовлення колективного виставкового стенду області для підприємств учасників акції.
Враховуючи вищесказане, просимо вас взяти участь у засіданні «круглого столу» у режимі відеозв’язку (Zoom) що присвячений представленню Проєкту та відбудеться 13 серпня 2020 року о 14:00.
Для участі у заході необхідно заповнити електронну форму за посиланням:
Посилання на zoom-конференцію буде надіслано на електронну адресу, що буде зазначена у формі.