25 червня – День митної служби України

Дата: 24.06.2020 15:54

Фото без описуШановні працівники митної служби!Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем митної служби України!  Головна мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України. Від вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни. Принциповості і відповідальності вам в повсякденній роботі та  нових професійних досягнень. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Бажаємо вам поваги і честі, прекрасного самопочуття і міцного здоров’я, оптимізму та бадьорості, впевнених сил і особистого блага!