Збудуй громаду своєї мрії!

Дата: 20.05.2020 13:30

Фото без описуВже втретє з 1 червня 2020 стартує Бюджет участі (Громадський бюджет) нашої громади. Цього літа ви маєте можливість подати заявки на реалізації ваших мрій в 2021 році. Дуже багато людей чекали на старт цієї кампанії, тому що це дійсно втілення мрій! Тільки в цьому, 2020 році, з 21 проєкта на загальну суму 943982 гривні вже реалізовано 17 заявок, які були подані до селищної ради і за результатами голосування стали переможцями, на загальну суму 752607 гривень.

Тож слідкуйте за новинами Троїцької селищної ради https://troicka-gromada.gov.ua/more_news/ і будуйте громаду своєї мрії!