До уваги мешканців громади!

Дата: 14.04.2020 13:31

Шановні мешканці Троїцької громади! Напередодні Великодніх свят,  у зв’язку з обмеженнями через карантин, закликаю вас проявити  свідомість та розсудливість  утриматися від відвідування кладовищ, храмів і відсвяткувати Великдень вдома. Уникайте скупчення людей, не прикладайтеся до ікон, не вітайтеся за руки і не обіймайтеся, вітаючи один одного, та дотримуйтесь рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Світле Христове Воскресіння – це найповажніше церковне свято, яке прийнято відзначати великими урочистими службами та масовим освяченням великодніх кошиків.  Проте, цьогоріч  ми повинні відмовитися від цінних для нас традицій. Богослужіння ніхто не скасовує, просто просимо на час карантину не брати участі в них, а долучитися до молитви онлайн.

Окреме прохання до священнослужителів – дотримуватися рекомендацій, відповідно до яких у церкві одночасно може перебувати не більше 10 осіб, з урахуванням тих, хто проводить службу.

Вкотре звертаємося до жителів нашої громади - відповідально дотримуйтеся всіх норм законодавства України, які спрямовані на захист населення та збереження життя кожної людини.

Бережіть себе та близьких і будьте здорові!