Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна

Дата: 13.04.2020 09:20

Інформація

про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна.

КНП «Троїцький ЦПМСД» повідомляє, що 07.04.2020 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності. Було подано документи двох претендентів:

• ТОВ «Бізнес-Груп Співдружність» керівник Суворова Ірина Анатоліївна. Юридична адреса: 61145, вул. Космічна,26, м. Харків.
  • ФОП «Піщанська Олена Василівна». Місцезнаходження: 61204, м. Харків, пр. Перемоги, 64, кв. 165.

При засіданні комісії обговорювались питання стосовно законності, щодо проведення оцінки майна. В зв’язку Закону України «Про оренду державного та комунального майна» який ведений в дію з 01.02.2020 року визначено, що вартість об’єкта оренди визначається згідно балансової вартості об’єкта, тому як будівля амбулаторії загальної практики сімейної медицини введена в дію в 2019 році звіт про оцінку майна не має юридичної сили.