Особистий прийом громадян у Розпасіївському старостинському окрузі

Дата: 27.02.2020 14:32

Фото без опису26 лютого об 11.30 у приміщенні сільського будинку культури Розпасіївського старостинського округа відбувся особистий прийом громадян головою Троїцької селищної ради Палагно Демидом Петровичем. На зустрічі селищний голова спілкувався з мешканцями округу, відповідав на питання. У ході бесіди піднімалися питання по ремонту доріг, освітлення по вулицям Успішна та Шевченко, про закінчення ремонту водопроводу, а саме установка водонапірної башти, питання медицини – у селі немає фельдшера, щодо частішого обслуговування пенсіонерів центром надання соціальних послуг (кожні 3-4 місяці), піднімалися питання  по оплаті за транспортування газу, автобусного сполучення місцевого значення. Також селищний голова розповів про медичну реформу і нововведення нової української школи. Демид Петрович відповів на всі питання громадян.