З Днем енергетика! Привітання працівникам галузі від селищного голови

Дата: 21.12.2019 10:17

Фото без описуШановні працівники та ветерани енергетичної галузі! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Символічно, що це свято відзначають саме 22 грудня – у найкоротший світловий день в році, коли ніч довша за день і міста та села запалюють вогні. Дякую вам, шановні енергетики, за те, що, наперекір складнощам і труднощам в енергопостачанні, кожен день нашого життя ви намагаєтеся зробити світлим, теплим і затишним. Від Вашого професіоналізму та сумління залежить стабільна робота економіки та якість побуту наших громадян. Завдяки відданості професії, майстерності, любові вам вдається вирішувати багато проблем сьогоднішнього дня і з упевненістю дивитися в день завтрашній.Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, нескінченого добра і радості, родинного тепла і затишку, благополуччя, наснаги, миру та спокою.  Нехай надійною опорою в житті залишаються сім’я, рідні та друзі, зростає енергія ваших задумів,  а світло і тепло завжди зігрівають ваш дім та будуть не лише в оселях, а й у ваших серцях.

Зі святом вас!

З повагою, селищний голова Демид Палагно