Рейтинг громад області за 1 півріччя 2019 року від Фонду "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу"

Дата: 28.07.2019 08:14

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував рейтинг громад області за 1 півріччя 2019 року.
Завданнями Фонду є відпрацювання дієвої структури допомоги малим містам, селищам та об’єднаним територіальним громадам в ініціації, плануванні, втіленні проектів власної модернізації енергетичного та фінансового менеджменту, енергозбереження, сталого розвитку, економії власних ресурсів тощо.
В рамках проектів Фонду, групою українських та європейських експертів були розглянуті та визначені варіанти та моделі співпраці владних структур, МФО, технічних експертів, громадських організацій, які нададуть додаткову можливість фінансування короткострокових та довгострокових проектів в галузі енергоефективності та сталого розвитку для малих міст та новостворених об’єднаних територіальних громад України.