Луганська область, Троїцький район

З Днем Національної поліції України

Дата: 03.07.2019 10:43

Шановні працівники Національної поліції

та ветерани правоохоронних органів !

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням,  хто вирішив присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі! Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.

Висловлюю вам щиру вдячність за самовіддану працю. Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного тепла та затишку,  витримки й наснаги, вірності службовому обов’язку та успішної служби на благо Українського народу! Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

З повагою, селищний голова Демид Палагно