Дата: 22.05.2019 16:06

Фото без опису16-17 травня у Троїцькій ОТГ відбувся І - етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в якому взяли участь 6 ліцеїв та 7 гімназій Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради.
Метою Гри є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.
На урочистому відкритті вітали учасників Гри селищний голова Демид Палагно, та начальник Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Артем Масленніков.
Гра складалась з 9 видів, на кожному з них визначено переможців. У Конкурсі "ТАБОРУВАННЯ" перемогу одержали:
І місце - Арапівська гімназія І місце - Троїцький ліцей
ІІ місце - Багачанська філія-гімназія "ОЗО Троїцький ліцей" ІІ місце - ОЗО Троїцький ліцей,
ІІІ місце - Розсипненська гімназія ІІІ місце - Лантратівський ліцей.
"ВПОРЯД" :
І місце Сиротинська гімназія, І місце - Лантратівський ліцей.
ІІ місце - Воєводська гімназія, ІІ місце - ОЗО Троїцький ліцей.
ІІІ місце - Багачанська філія-гімназія "ОЗО Троїцький ліцей", ІІІ місце - Тополівський ліцей
"ВІДУН":
І місце - Сиротинська гімназія, І місце - Яменський ліцей
ІІ місце - Арапівська гімназія, ІІ місце - Тополівський ліцей
ІІІ місце - Розпасіївська гімназія, ІІІ місце - Лантратівський ліцей.
"СТРІЛЬБА":
І місце - Сиротинська гімназія, І місце - Яменський ліцей
ІІ місце - Багачанська філія-гімназія "ОЗО Троїцький ліцей"
ІІ місце - Д-Олександрівський ліцей
ІІІ місце - Розпасіївська гімназія, ІІІ місце - Лантратівський ліцей
"РЯТІВНИК":
І місце - Воєводська гімназія, І місце - ОЗО Троїцький ліцей.
ІІ місце - Новознам'янська гімназія, ІІ місце - Лантратівський ліцей.
ІІІ місце - Багачанська філія-гімназія "ОЗО Троїцький ліцей",
ІІІ місце - Д-Олександрівський ліцей.
"ТЕРЕНОВА ГРА":
І місце - Сиротинська гімназія, І місце - Лантратівський ліцей.
ІІ місце - Арапівська гімназія, ІІ місце - ОЗО Троїцький ліцей.
ІІІ місце - Новознам'янська гімназія, ІІІ місце - Д-Олександрівський ліцей.
"ВАТРА":
І місце - Арапівська гімназія, І місце - Лантратівський ліцей.
ІІ місце - Сиротинська гімназія, ІІ місце - ОЗО Троїцький ліцей.
ІІІ місце - Воєводська гімназія, ІІІ місце - Д-Олександрівський ліцей
"СМУГА ПЕРЕШКОД":
І місце - Сиротинська гімназія, І місце - Лантратівський ліцей,
ІІ місце - Багачанська філія-гімназія "ОЗО Троїцький ліцей",
ІІ місце - Д-Олександрівський ліцей.
ІІІ місце - Розпасіївська гімназія, ІІІ місце - ОЗО троїцький ліцей.
"ПЕРЕТЯГУВАННЯ ЛИНВИ":
І місце - Сиротинська гімназія, І місце - ОЗО Троїцький ліцей,
ІІ місце - Воєводська гімназія, ІІ місце - Троїцький ліцей.
ІІІ місце - Багачанська філія-гімназія "ОЗО Троїцький ліцей",
ІІІ місце - Лантратівський ліцей.
Учасники гри продемонстрували козацький вишкіл, гарні знання з історії України, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу в змаганнях.
Підвівши підсумки визначено рої переможці Всеукаїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 2019 року серед гімназій:
І місце - Сиротинська гімназія
ІІ місце - Багачанська філія-гімназія "ОЗО Троїцький ліцей
ІІІ місце - Арапівська гімназія.
Серед ліцеїв 4 рік поспіль перемогу отримала команда Лантратівського ліцею, ІІ місце ОЗО - Троїцький ліцей,
ІІІ місце - Демино-Олександрівський ліцей.
Переможці змагань були нагороджені за рахунок КУ "Троїцький ЦФЗН "Спорт для всіх" Футболками, медалями, грамотами, палатками.
Вітаємо переможців та призерів!!!
Суддівство змагань забезпечили:
КУ "Троїцький ЦФЗН "Спорт для всіх" Ольга Сукач, Вікторія Хорощенко. Начальник Відділення інспекторів прикордонної служби Троїцьке Богдан Дьомін.
Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту: Тамара Комісієнко, Оксана Ільницька. Троїцька ДЮСШ: Петро Корнєв, Олександр Шликов. Будинок школярів Троїцької селищної ради: Вікторія Трушина, Галина Максютенко, Олена Палагно. Білокуракінський - Троїцький РВК: Сергій Шматов, Євген Лозовий.
КУ "Троїцький ЦФЗН "Спорт для всіх" та Відділ освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради дякують за підтримку в організації та проведенні Гри селищному голові Демиду Палагно, ліснику Троїцького лісництва Сергію Смикову, Директору Троїцької ДЮСШ Петру Корнєву, тренеру-викладачу Троїцької ДЮСШ Олександру Шликову, вчителям фізичної культури Віктору Зубко, Борису Пилипенко, провідному спеціалісту з питань благоустрію Троїцької селищної ради Юлії Муштай, бухгалтерам централізованої бухгалтерії Відділу освіти, молоді та спорту Троїцької селищної ради Ользі Вороновій та Інні Старостенко, Комунальній установі "Центр з надання соціальних послуг" Тетяні Голованьовій, Відділу культури Троїцької селищної ради, директору Троїцького районного Центру зайнятості Вадиму Марченко,директору КП "Троїцьке - севіс" Леоніду Серебрянському та працівникам його підприємства, Троїцькому відділу поліції, ДПРЧ - 33,ЧП "Эвсюков", ЧП "Терегеря".