До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

Дата: 10.04.2019 15:13

Фото без опису11 квітня у всьому світі відзначається пам'ятна дата — Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів . Вона встановлена в пам'ять про інтернаціональне повстання в'язнів концтабору Бухенвальд, що сталося 11 квітня 1945 року.
В Троїцькому музеї «Витоки» пройшли заходи, присвячені цій даті. 8 квітня учні та вчителі Троїцького ліцею послухали розповідь краєзнавця Лисицького М.М. про скорбні події війни, переглянули документальні фільми.
10 квітня слухачі Університету ІІІ віку відділення денного перебування Комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Троїцької селищної ради прослухали розповідь краєзнавця про події війни, основану на місцевому матеріалі, переглянули фотографії, поділилися спогадами про війну,почутими від рідних. Спогади ці закарбувалися в пам’яті назавжди.