Учителі "Нової української школи" знову навчаються!

Дата: 03.04.2019 14:43

Фото без опису27-29 березня розпочалося підвищення кваліфікації 31 вчителя початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018-2019 та будуть навчати першокласників у 2019-2020 навчальних роках за вибірковою частиною, відповідно до Регіональної програми підвищення кваліфікації вчителів початкової школи (30 академічних годин).
Педагоги під час тренінгових занять, проведених методистами Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Яною Чернишовою та Валентиною Мартиновою, учителем початкових класів ОЗО «Троїцький ліцей» Євгенією Носулею, мали можливість ознайомитись із поняттям «супервізія» та алгоритмом проведення супервізійних зустрічей, з інтегрованим курсом «Мистецтво», із формуванням інформатичної компетентності вчителя тощо.
25-29 березня 2019 року на базі ОЗО "Троіцький ліцей" продовжилося підвищення кваліфікаціі 22 вчителів початковоі школи закладів освіти Троїцької ОТГ та Троїцького району, які будуть навчати учнів 1-х класів НУШ у 2020-2021навчальному році, тренерами від ЛОІППО Любов'ю Лантрат, завідувачем методичного кабінету Відділу освіти, молоді та спорту Троіцькоі селищноі ради, та Євгенією Носулею, учителем 1-го класу ОЗО "Троіцький ліцей». Шляхом інтерактивних вправ, невимушеного спілкування вчителі опрацювали принципи Державного стандарту початкової освіти, освітні галузі, типові освітні програми, модельні навчальні програми, базовий навчальний план, вчилися складати календарне планування, використовувати конструктор навчальної програми, ознайомилися із організацією ефективного і безпечного середовища тощо.
Педагоги Троїцької землі щиро вдячні методистам ЛОІППО та своїй колезі – учителю початкових класів КЗ «НВК школа І-ІІ ступенів-ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області» Олені Шибковій, тренеру НУШ від «Освіторії», яка розкрила поняття «нейропсихології в освітньому середовищі», ознайомила з розвитком вищих психічних функцій в онтогенезі, поділилася власним досвідом роботи в умовах НУШ.