Громада спортивна!

Дата: 18.03.2019 14:10

Фото без описуУ суботу, 16 березня, у смт Троїцьке відбувся відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 та серед юніорів та юніорок до 21 року, присвячений Дню українського добровольця.

У змаганнях взяли учать близько сотні спортсменів з міст: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, Сватове, смт Троїцька та Красноріченського.

Привітав учасників та побажав їм вдалих виступів начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Антон Волохов.

Після урочистого відкриття, розпочалась найцікавіша частина – змагання.Фото без опису

За результатами обласної першості чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Владлена Каюдіна (в/к 44 кг, смт Троїцьке); Тетяна Афанасьєва (в/к 52 кг, Кремінна); Стефанія Кузьменко (в/к 57 кг, Рубіжне); Ірина Ващук (в/к 63 кг, Сватове); Іван Козюберда (в/к 42 кг, Кремінна); Михайло Холод (в/к 46 кг, Кремінна); Карим Ісрафілов (в/к 50 кг, Рубіжне); Ілля Щербак (в/к 55 кг, Сєвєродонецьк); Данило Фролов (в/к 60 кг, Рубіжне); Кирило Синявський (в/к 66 кг, Лисичанськ); Андрій Козич (в/к 73 кг, Рубіжне); Владислав Рузано (в/к 60 кг, Кремінна); Данило Науменко (в/к 66 кг, Кремінна); Олег Ольшанський (в/к 73 кг, смт Троїцьке).

У загальнокомандному заліку, спортсмени з міста Рубіжне стали чемпіонами області, другу сходинку посіли представники Луганської обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву «Олімпійська надія», третіми стали дзюдоїсти обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.Фото без опису

Зазначимо, за результатами змагань, з кращих дзюдоїстів сформовано збірну області, яка виступатиме 25-27 березня в місті Дніпро на чемпіонаті України серед юніорів до 21 року та команду, яка поїде на всеукраїнські змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, що пройдуть у Львові 11-13 квітня.