На черговому засіданні виконавчого комітету

Дата: 18.02.2019 12:30

Фото без опису18 лютого року в Троїцькій селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету за порядком денним:
1.    Про  річний звіт щодо виконання селищного бюджету на 2018 рік.
2.    Щодо попередження надзвичайних ситуацій у весняний період 2019 року та попередження паводків на території Троїцької селищної ради.
3.    Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.
4.    Про доповнення Переліку адміністративних послуг що надаються Центром надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради.
5.    Про затвердження Положення про порядок звітування керівників закладів освіти
6.    Про встановлення тарифів на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання.
7.    Про погодження Програми культурно-мистецьких заходів Відділу культури Троїцької селищної ради на 2019 рік у новій редакції.
8.    Про погодження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Троїцький центр первинної  медико-санітарної допомоги» на 2019 рік в новій  редакції та  надання повноважень на її виконання.
9.    Про оголошення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації), яких надається фінансова підтримка з селищного бюджету.
10.    Про рішення виконавчого комітету Троїцької селищної ради від 16.09.2005
11.    Про приватизацію квартири
12.    Про взяття громадян на соціальний квартирний  облік
13.    Про зняття громадян з квартирного обліку.
14.    Про дозвіл на видалення зелених насаджень.